Prvotriedna kvalita hydroizolácií STAVEBNINY SUPERCOLORS vám zabezpečí spoľahlivú ochranu pred vodou v rôznych podmienkach. Na výber ponúkame dvojzložkovú cementovú Tekutú Lepenku, ale aj disperzné jednozložkové hydroizolácie ideálne na okamžité použitie.

Pri Tekutej Lepenke sa môžete spoľahnúť na vysokú vodotesnosť voči vápennej aj chlórovej vode, odoláva tlakovej vode a pomôže vám aj pri izolácii radónu.

Jednozložkové disperzné hydroizolácie majú výhodu okamžitého použitia bez nutnosti prípravy zmesi. Disperzné hydroizolácie vynikajú svojou elasticitou využiteľnou pri preklenutí trhlín v podkladu. Hydroizolácia Exteriér zvláda náročnejšie klimatické podmienky na balkónoch a terasách vďaka svojej mrazuvzdornosti, ale môže byť použitá aj v interiéri. Pri Hydroizolácii Kúpeľňa odporúčame použitie výhradne v interiéri.

Medzi produktmi môžete nájsť aj špeciálnu cementovú hydroizolačnú hmotu Krystalizol. Vďaka jej výnimočnej kvalite sa môžete spoľahnúť na ochranu aj pri najnáročnejších podmienkach, ako je vystavenie povrchu UV žiareniu, chlóru, ropným produktom, znečistenej vode či tlakovej vode.