Polyuretánové PU peny

Vyberte si z našej ponuky kvalitných polyuretánových pien svetových značiek Den Braven a Fischer. Pištoľové a trubičkové peny s vysokou pevnosťou a odolnosťou, akustická a tepelná izolácia.

Pre jednoduchšie zorientovanie sme Vám pripravili kategórie všetkých polyuretánových pien podľa použitia - lepiace a murovacie peny, montážne peny, špeciálne peny a príslušenstvo k PU penám, silikon

Ak ste osadili vaňu alebo iné sanitárne a kuchynské zariadenie, tak na dokončovacie práce pravdepodobne budete potrebovať sanitárny silikón. Tesnenie v podobe silikónu sa používa na keramiky, obklady, drezy a odpady. Existuje aj stavebný silikón, ktorý je vhodný na škárovanie väčšiny stavebných materiálov. Navyše si môžete vybrať silikón vo farbe, ktorá sa bude hodiť k zvyšku vášho projektu.

Tmely sú v pohotovosti zakaždým, keď potrebujete niečo opraviť a utesniť. Tmelom opravíte škáry a trhliny v omietkach alebo v sadrokartóne. Tmel využijete aj na kútové spoje stien a stropov, škáry okolo okien a dverí alebo schodov. Iste oceníte aj špeciálny klampiarsky tmel na lepenie, opravy, tesnenie a tmelenie odkvapov a ďalších klampiarskych prvkov.

Montážne PUR peny